Mano stuba
"Ne,- nu tai jo!"- keisčiausias lietuviškas posakis. Kaip ir visas gyvenimas :):):)

PIRMOJI „VYTIS“ ŠIO SEZONO NESĖKMĖ – NAMUOSE

Praėjusį savaitgalį (spalio 13-14 d.) Šakių „Vytis“ krepšininkai sužaidė dvejas šio sezono Nacionalinės krepšinio lygos rungtynes. Pralaimėję savoje aikštėje Marijampolės „Sūduva - Mantinga“ komandai, išvykoje šakiečiai įveikė Tauragės krepšininkus.

Šakių „Vyčio“ krepšininkai namuose tik per pratęsimą rezultatu 82:84 nusileido Marijampolės „Sūduva - Mantinga“ komandai. Šarūnas Vingelis pelnė 20 taškų (4/4 trit., 7 atk. kam.), Aurelijus Pukelis (6 atk. kam.) ir Edvinas Jezukevičius pridėjo po 12 taškų.

Na o kitą dieną išvykoje Šakių „Vytis“ rezultatu 92:77 nugalėjo Tauragės krepšininkus, kuriems tai buvo taip pat primoji nesėkmė. „Vyčio“ komandoje puikiu taiklumu pasižymėjo Marijus Užupis: per 28 minutes pelnė 27 taškus (2/2 dvit., 6/9 trit., 5/5 baudos), sugriebė 5 kamuolius, išprovokavo 4 pražangas ir surinko 31 naudingumo balą. Gytis Radzevičius pelnė 20 (8 atk. kam.).

Jau spalio 20 d. Šakių „Vytis“ Šakiuose varžysis su Palangos „Palanga“ krepšininkais, o spalio 21 d. vyks į Mažeikius kautis su vietos „Ereliais“.

Iš viso šį sezoną „Vytis“ sužaidė jau ketverias oficialias rungtynes. Su trimis pergalėmis ir vienu pralaimėjimu „Vytis“ kol kas antri lygoje, juos lenkia tik Šilutės komanda, dar nepatyrusi pralaimėjimo šį sezoną.

Iš jaunių dziudo žaidynių - su bronzos medaliais

Spalio 8 d. Kaune vyko Lietuvos jaunių dziudo žaidynės. Varžybose dalyvavo patys stipriausi Lietuvos dziudistai, turintys ne mažesnį kaip 4Kyu-oranžinį diržą. Pergalių siekti išvyko ir Šakių JKSC, Šakių sporto klubo „Audra“ sportininkai.

Lietuvos jaunių dziudo varžybos - tai sudėtinė kompleksinių sporto renginių dalis, kurių tiklsas yra rengti dziudo sportininkų pamainą Lietuvos olimpinei dziudo rinktinei, nustatyti miestų, rajonų, sporto mokyklų, klubų ir sporto centrų bei dziudo trenerių indėlį plėtojant dziudo sportą Lietuvoje.

Jau rugsėjo 27d., būrys dziudo sportininkų išvyko į Lietuvos Respublikos jaunių centro zonos varžybas Kaune, kurių metu į tolimesnį etapą, t.y. finalą, spalio 8d., pateko Karolina Saukaitytė (44kg) ir Linas Sniečkus (virš 90kg). Jie finalinėse varžybose savo svorio kategorijose iškovojo garbingas trečiąsias vietas, taip pasipuošdami bronzos medaliais.

Sportininkus varžyboms paruošė Šakių JKSC mokytoja  ir sporto klubo „Audra“ trenerė Neringa Žebrauskienė. 

ŠAKIŲ „VYTIS“ STARTAS LYGOJE – DVI PERGALĖS

Šakių krepšinio klubas „Vytis“ šį savaitgalį pradėjo dar vieną Nacionalinės krepšinio lygos sezoną. Gerai ikisezoninėse rungtynėse pasirodžiusi komanda sėkmingai startavo ir reguliariose sezono rungtynėse: įveikė Kauno KTU ir Molėtų „Ežerūnas“ komandas“. Abejose rungtynėse „Vytis“ krepšininkai pelnė ne mažiau 100 taškų.

Naujojo trenerio Aurimo Jasilionio vadovaujama komanda Kaune rezultatu 106:67 sutriuškino KTU krepšininkus. „Vyčio“ krepšininkai pataikė net 17 tritaškių iš 30 bandymų (56 proc.). Vienas Karolis Babkauskas smeigė 8 tolimus šūvius iš 13 (61 proc.). Karolis Babkauskas pelnė 24 taškus (8/13 trit., 9 rez. perd.), Aurelijus Pukelis pelnė 16 taškų (8/8 baudos, 9 atk. kam.), Edvinas Jezukevičius pelnė 13 taškų (9/9 baudos, 8 atk. kam.).

Na o pirmosios, startinės „Vytis“ komandos rungtynės savų žiūrovų akivaizdoje rezultatu 100:62 neturėjo vargo ir su Molėtų „Ežerūnu“. Pirmuosius „Vyčio“ taškus naujajame sezone tritaškiu pelnė Gytis Radzevičius. Šiose rungtynėse „Vytis“ vienu metu buvo pataikęs net 10 tritaškių iš 12 bandymų (81,8 proc.), tačiau antroje susitikimo pusėje tolimų šūvių pataikymas šiek tiek suprastėjo iki 58 proc. (14/24). Edvinas Jezukevičius pelnė 19 taškų (5/8 dvit., 3/4 trit.), Karolis Babkauskas (4 rez. perd.) ir Paulius Beliavičius pelnė po 12 taškų.

Kitas rungtynes „Vytis“ žais spalio 13-ąją dieną Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centre su Marijampolės „Sūduva - Mantinga“. O spalio 14 d. „Vytis“ krepšininkai vyks į Tauragę kautis prieš vietos krepšinio klubą.

„VYTIS“ PRALAIMĖJO IKISEZONINIO TURNYRO FINALE

Rugsėjo 22-24 d. Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centre vyko žinomo krepšininko M.Paulausko vardo krepšinio taurės turnyras. Jame rungėsi keturios Nacionalinės krepšinio lygos komandos. Šakių “Vytis” pralaimėjo finalo rungtynes ir užėmė antrąją vietą.

M.Paulausko vardo taurės turnyras šakiečiams buvo dar viena jėgų pasitikrinimo galimybė prieš netrukus prasidėsiantį eilinį Nacionalinės krepšinio lygos sezoną. Iki šiol “Vytis” ikisezoninėse rungtynėse jau buvo įveikę Kauno „Žalgirį-2“, „Palangą“, Vilniaus „Perlą“ ir „Jonavą“. Ir M.Paulausko taurės turnyre rungėsi finale, déjà – rezultatu 84:90 turėjo pripažinti Marijampolės „Sūduva - Mantinga“ komandos pranašumą. Šiose rungtynėse „Vytis“ komandai Šarūnas Vingelis pelnė 21 tašką (pataikė 5 iš 7 tritaškių), Karolis Babkauskas pridėjo 16 taškų.

Šio turnyro metu buvo pagerbtas ne vienas iš žinomiausių praeityje šalies krepšininkų M.Paulauskas, bet ir atiduota duoklė iš Griškabūdžio kilusiam dabartiniam šalies suaugusiųjų krepšinio rinktinės strategui Dainiui Adomaičiui. Jau buvusio krepšininko ir dabartinio trenerio 10 numeriu pažymėti marškinėliai prieš „Vyčio“ draugiškas rungtynes buvo iškelti į Šakių arenos palubes, šalie M.Paulausko 5 numeriu pažymėtų marškinėlių.

Krepšininko karjeros metu D.Adomaitis tris kartus laimėjo LKL pirmenybes ir vieną kartą – Eurolygos turnyrą. Tapęs treneriu, specialistas 2016 metais buvo išrinktas geriausiu LKL sezono treneriu. Nuo tų pačių metų pabaigos D.Adomaitis stojo prie Lietuvos rinktinės vairo ir jai vadovauja iki šiol.

Parengta pagal http://bcvytis.tv3.lt

EILINĮ SEZONĄ NKL ŠAKIŲ „VYTIS“ PRADĖJO PERGALINGAI

Šakių „Vyčio“ krepšinio komanda prieš prasidedant oficialiam NKL sezonui dalyvavimo draugiškame krepšinio turnyre.  Naujojo trenerio Aurimo Jasilionio vadovaujama komanda, šiemet jau turėsianti net tris šakietiško kraujo turinčius žaidėjus, dalyvavo keturių komandų turnyre Palangoje. Ir jį laimėjo.

Paskutinėse turnyro rungtynėse šakiečiai rezultatu 117:94 patiesė Vilniaus „Perlo“ ekipą. Iki tol šakiečiai įveikė Kauno „Žalgirį-2“ ir varžybų šeimininkę - „Palangą“.

Paskutiniame susitikime „Vytis“ pataikė 65 proc. dvitaškių (22/34), 51 proc. tritaškių (19/37) ir 76 proc. baudų metimų (16/21). Šarūnas Vingelis ir Aurelijus Pukelis varžybose pelnė po 22 taškus, Karolis Babkauskas – 15, Paulius Beliavičius -13, Marijus Užupis – 11.