Mano stuba
"Ne,- nu tai jo!"- keisčiausias lietuviškas posakis. Kaip ir visas gyvenimas :):):)

BRONZOS MEDALIS LINO RANKOSE

Kovo 23 d. Kaune vyko atviras Lietuvos dziudo čempionatas U-23, kurio tikslas išsiaiškinti stipriausius Respublikos sportininkus, sudarysiančius LR U-23 jaunimo rinktinę. Čempionate dalyvauti galimybę turėjo ir Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centro bei sporto klubo „Audra“ sportininkas Linas Sniečkus, kuris atitiko reikalavimą turėti ne mažesnį kaip 2 kyu (mėlyną diržą). Jis svorio kategorijoje virš 100 kg iškovojo trečiąją vietą ir pasipuošė bronzos medaliu.

Sportininką varžyboms paruošė Šakių JKSC, sporto klubo „Audra“ mokytoja-trenerė Neringa Žebrauskienė. 

„VYTIS“ ATKRINTAMĄSIAS PRADĖJO PERGALE

Praėjusį savaitgalį ketvirtfinalio rungtynių seriją pradėjo Nacionalinės krepšinio lygos lyderiai – Šakių „Vytis“. Pirmąsias rungtynes šakiečiai sužaidė triuškinančiai – Jonavos krepšininkus įveikė rezultatu 97:62. Kitos komandų rungtynės – kovo 26 d. ir kovo 29 d.

Pirmosiose ketvirtfinalio rungtynėse tarp „Vytis“ krepšininkų pasižymėjo G.Radzevičius ir A.Pukelis: pirmasis pelnė 18 taškų, antrasis – 15. Abu po penkis kartus atkovojo kamuolį.

Jei šakiečiai peržengs ketvirtfinalio barjerą, pusfinalyje jų lauktų Kauno „Žalgiris -2“ ir Šilutės poros nugalėtojai. Pirmąsias šių komandų tarpusavio rungtynes laimėjo kauniečiai.

JAUNŲJŲ DVIKOVININKŲ STARTAI

Kovo 17 d. JKSC ir Šakių sporto klubo „Audra“ sportininkai vyko į XII sporto klubo „Dziudistas“ atvirąjį dziudo jaunučių čempionatą Kaune. Puikiai pasirodė visi trys į čempionatą išvykę Šakių sportininkai. Geriausiai sekėsi Antanui Tarnauskui, jis pasipuošė aukso medaliu. Bronzos medaliai atiteko Joriui Lebedžinskui ir Kajui Bogovičiui. Pastarasis nepabūgo trimis metais vyresnio, aukštesnio savo priešininko ir atkakliai kovojo iki galo.

Kovo 16 d. sporto klube „Audra“ vyko bendro fizinio pasirengimo varžybos. Sportininkai rungtyniavo 7- iose amžiaus grupėse, kur turėjo įveikti keturias sportines užduotis: šuolis iš vietos į tolį, atsispaudimai, prisitraukimai, sėsti ir gulti per 30 s. Tarp jauniausių ir mažiausiųjų geriausiai sekėsi ir aukso medalį iškovojo Danielius Murauskas, sidabras atiteko Danieliui Žilioniui ir bronza – Robertui Dockaičiui.

2008-2009 metų sportininkų grupėje geriausiai sekėsi ir pirmoji vieta atiteko Augustui Stonkui, antroji vieta Normantui Preikšui ir trečioji – Mykolui Prapuoleniui. 2006-2007 metų grupėje auksas atiteko Joriui Lebedžinskui, sidabras Antanui Tarnauskui ir bronza Dovui Stankaičiui. 2003-2005 metų grupėje pirmoji vieta atiteko Ignui Žekoniui, antroji vieta Vakariui Saukaičiui ir trečioji – Adolfui Preisui.

Tarp vyriausių geriausiai sekėsi Mantui Stanaičiui, antras liko Linas Sniečkus ir bronza atiteko Augiui Povilaičiui. Nepralenkiamos buvo klubo mergaitės, kurios netgi savo rezultatais lenkė daugumą vaikinų - tai Estela Stankaitytė ir Karolina Saukaitytė. Sportininkės pasipuošė aukso medaliais.

Sportininkus varžyboms ruošia ir treniruoja JKSC, Šakių sporto klubo „Audra“ mokytoja - trenerė Neringa Žebrauskienė.

  

„VYTIS“ PERGALINGAI BAIGĖ REGULIARŲJĮ SEZONĄ

Praėjusį savaitgalį Šakių „Vytis“ sužaidė paskutiniąsias Nacionalinės krepšinio lygos pirmenybių reguliariojo sezono rungtynes. Rungtynės baigėsi triuškinančiu, rekordiniu, rezultatu – 135:84 sutriuškinta Palangos „Palangos“ ekipa.

Šiose rungtynėse kaip žvėris krepšiniu mėgavosi G.Radzevičius: jo sąskaitoje net 35 taškai, taiklūs buvo visi 15 jo mestų tritaškių metimų. E.Jezukevičiaus sąskaitoje – 24 taškai, taiklūs buvo visi keturi jo mesti tritaškiai metimai. „Vytis“ tądien metė 23 tritaškius metimus, taiklūs iš jų buvo 13 (57 proc. taiklumas). Dvitaškių mesta 57, taiklūs buvo 40 (apie 70 proc. taiklumas).

Apskritai visas reguliarusis sezonas „Vytis“ komandai (o kartu ir visai Nacionalinei krepšinio lygai) jau dabar yra rekordinis – komanda iškovojo net 36 pergales ir patyrė vos tris pralaimėjimus. To lygoje iki šiol dar nėra buvę. Kartu su dar trimis pirmojo turnyrinės lentelės ketverto komandomis, „Vytis“ turi teisę ilsėtis visą lygos aštuntfinalio etapo laikotarpį. O ketvirtfinalyje „Vytis“ susikaus su Jonavos ir Telšių komandų poros nugalėtoja

ŠAKIUOSE PLANUOJAMOS ŽIEMOS TREKO VARŽYBOS

Vasario mėn. ledo storiui pasiekus reikiamą normą ir sinoptikams prognozuojant palankius orus, varžybas ant ledo suskubo rengti kone visos Lietuvos organizatoriai. Į šį ledo lenktynių traukinį taip pat ketina suspėti ir šakiečių viešoji įstaiga „MOTORSPORT LT“.

„MOTORSPORT LT“ kolektyvas pranešė, kad, esant palankioms oro sąlygoms, jau kovo 10-ą dieną bus rengiamos žiemos treko lenktynės. Varžybos įvyks ant Valiulių tvenkinio. Varžybų dalyviai čia bus skirstomi į šešias klases pagal tai, kokiomis ašimis varomus automobilius vairuoja ir kokias padangas naudoja.

Viena iš klasių – laisvoji. Čia jokie apribojimai netaikomi nei varančių ašių skaičiui, nei padangų dygliams, todėl, tikėtina, jog šios klasės dalyvių važiavimai kels daugiausia emocijų susirinkusiems žiūrovams.

Varžybos prasidės 10 val., tačiau renginio dalyviai į serviso zoną rinksis gerokai anksčiau. Čia jų laukia administracinė ir techninė komisijos bei laisvosios treniruotės. Varžybų dalyviai turės įveikti ne mažiau kaip du kvalifikacinius važiavimus, kuriuose bus fiksuojamas jų trasos įveikimo laikas. Į finalinį važiavimą pateks šeši geriausiai toje klasėje pasirodę dalyviai.

Šiose treko varžybose organizatoriai taip pat numatė ir „Joker“ ratą – prailgintą trasos dalį, kurią kiekvienas dalyvis turės įveikti vieną kartą per važiavimą. Būtent teisingas „Joker“ rato įveikimo laikas dažnai lemia galutinę dalyvio poziciją kertant šachmatinę vėliavą.

Žiūrovams įėjimas nemokamas.

TARPTAUTINIS ŠAKIŲ ATVIRAS DZIUDO ČEMPIONATAS

Kovo 4 d. Šakių Jaunimo kūrybos ir sporto centro salėje vyko tarptautinis Šakių atviras dziudo čempionatas, kuriame dalyvavo apie 150 sportininkų iš įvairių Lietuvos miestų bei svečių iš užsienio. Šiuo čempionatu buvo siekiame populiarinti dziudo sporto šaką moksleivių tarpe bei kelti sportuojančių meistriškumą.

Šakių sporto klubo „Audros“ sportininkai pasirodė puikiai. Vis dar lyderės pozicijos neapleidžia Karolina Saukaitytė, kuri svorio kategorijoje iki 44kg užėmė pirmąją vietą. Gintarė Ambrazevičiūtė taip pat iškovojo garbingą prizinę trečią vietą. Vaikinų tarpe pirmąsias vietas iškovojo Vakaris Saukaitis, Linas Sniečkus, Matas Kavaliauskas. Bronzos medaliais džiaugėsi Adas Kazlauskas ir Augis Povilaitis. Visai ne daug iki prizinės vietos buvo likę ir Deimantui Lažauninkui, jis po keleto atkaklių kovų liko ketvirtas.

Visi nugalėtojai buvo apdovanoti taurėmis, medaliais, diplomais, prizininkai apdovanoti atitinkamo laipsnio medaliais ir diplomais. Sportininkus šakiečius varžyboms paruošė JKSC ir Šakių sporto klubo „Audra“ mokytoja - trenerė Neringa Žebrauskienė.

SPORTININKĖS PERGALĖS TIK „ĮSIBĖGĖJO“

Vasario 24 d. Kauno A.Sabonio sporto centre vyko atviro Lietuvos dziudo čempionato U-21 pirmenybės. Šių varžybų pagrindinis tikslas – išsiaiškinti stipriausius respublikos sportininkus, sudarysiančius LR jaunimo rinktinę.

Nesustabdoma ir šįkart buvo Šakių sporto klubo „Audra“ sportininkė Karolina Saukaitytė. Ji svorio kategorijoje iki 44 kg, įveikusi visas savo priešininkes, tapo nugalėtoja. Taip sportininkė „užtvirtino“ 1 kiu (rudo diržo) normatyvus. Labai nedaug iki pergalės pritrūko ir kitam klubo sportininkui - Linui Sniečkui. Jis kovoje dėl bronzos medalio turėjo nusileisti sportininkui iš Kauno.

Sportininkus varžyboms paruošė JKSC ir Šakių sporto klubo "Audra" mokytoja - trenerė Neringa Žebrauskienė.

„VYTIS“ IR TOLIAU ŠLUOJA NUO KELIO VARŽOVUS

Per du pastaruosius savaitgaliu Šakių „Vytis“ iškovojo keturias pergales iš tiek pat galimų Nacionalinės lygos pirmenybėse. Turėdami 35 pergales ir vos tris pralaimėjimus, „Vytis“ krepšininkai jau seniai užsitikrino vietą kitame lygos pirmenybių etape.

Visose ketveriose pastarosiose rungtynėse „Vytis“ krepšininkai varžovams įmetė daugiau nei po 90 taškų. Visos ketverios rungtynės baigėsi solidžiais skirtumais. Na o lengviausiai įveikti buvo Klaipėdos „Neptūnas – Akvaservis“ krepšininkai – varžybos baigėsi rezultatu 95:79. Daugiausia taškų „Vytis“ komandai pelnė G.Radzevičius (27), ir A.Pukelis (20). Pirmasis kamuolį atkovojo septynis kartus, antrasis – net devynis.

Varžybos išvykoje prieš Kauno „Žalgiris 2“ ekipą baigėsi rezultatu 82:99 „Vytis“ naudai. G.Radzevičius pelnė 21 tašką, penkis kartus atkovojo kamuolį. P.Beliavičius pelnė 19 taškų, pataikė net penkis iš septynių mestų tritaškių metimų.

Varžybos prieš Molėtų „Ežerūną“ baigėsi taip solidžia „Vytis“ pergale – laimėta rezultatu 92:73. E.Jezukevičiaus sąskaitoje 20 taškų, A.Majausko sąskaitoje – 17 taškų. Na o rungtynės Tauragėje prieš vietos „Tauragės KK“ baigėsi rezultatu 84:96 „Vytis“ naudai. G.Radzevičius pelnė 23 taškus, eštuonis kartus atkovojo kamuolį, pataikė tris iš keturių mestų tritaškių metimų. E.Jezukevičiaus sąskaitoje – 18 taškų, aštuonis kartus atkovotas kamuolys.

Artimiausios „Vytis“ rungtynės – kovo 9 d. Šakiuose prieš Palangos“ Palanga“ ekipą.

PERGALĖS TARPTAUTINIAME BALTIJOS ŠALIŲ DZIUDO TURNYRE

Vasario 17d. Vilniaus lengvosios atletikos manieže vyko tarptautinis Baltijos šalių dziudo turnyras, kurio tikslas populiarinti dziudo sporto šaką, kelti sportuojančių meistriškumą ir palaikyti draugiškus santykius su kitais sporto klubais. Į šį čempionatą susirinko netoli 300 sportininkų iš visos Lietuvos ir ne tik. Sulaukta svečių iš Lenkijos, Rusijos, Baltarusijos ir Latvijos.

Tarptautiniame Baltijos šalių dziudo turnyre puikiai pasirodė ir Šakių  sportininkų komanda. Aukso medaliu pasipuošė jau ne vienerius metus sporto klube sportuojanti Karolina Saukaityte. Ji svorio kategorijoje iki 44kg visas savo varžoves įveikė per 20s. Gintarė Ambrazevičiūtė (svorio kategorijoje iki 63kg), dar tik pirmus metussportuojanti kovos menus sporto klube, iškovojo bronzos medalį. Tuo tarpu Vakaris Saukaitis dėl išėjimo į finalą pralaimėjo kovą prieš rusų sportininką, tad jam atiteko garbinga trečioji vieta. Linas Sniečkus svorio kategorijoje iki 90kg taip pat iškovojo bronzos medalį.

Visi nugalėtojai buvo apdovanoti taurėmis, medaliais, diplomais ir prizais; prizininkai apdovanojami atitinkamo laipsnio medaliais ir diplomais. Sportininkus varžyboms paruošė JKSC ir Šakių sporto klubo "Audra" mokytoja-trenerė Neringa Žebrauskienė. 

FAKTAS: „VYTIS“ BET KOKIA KAINA SIEKS LYGOS ČEMPIONŲ TITULO

Praėjusį savaitgalį Šakių „Vytis“ Nacionalinės krepšinio lygos pirmenybėse iškovojo dar dvi lengvas pergales. Tai dar kartą patvirtino šakiečių krepšininkų siekius laimėti šio sezono lygos pirmenybes. Šį siekį dar sustiprina tai, kad „Vytis“ gretose nuo šiol rungtyniaus buvęs Kauno „Žalgirio“ legionierius T.Watsonas. 36-erių aukštaūgis „Vytyje“ taip pat žengs pirmuosius žingsnius trenerio karjeroje bei talkins Aurimui Jasilioniui.

Abejos praėjusio savaitgalio rungtynės Šakių „Vytis“ komandai didesnio vargo nesukėlė. Išvykoje Jonavoje šakiečiai rezultatu 102:75 įveikė vietos „Jonavą“. E.Jezukevičius nugalėtojams pelnė 19 taškų, šešis kartus atkovojo kamuolį. P.Beliavičius pridėjo 16 taškų, atliko aštuonis rezultatyvius perdavimus.

Dar lengvesnės rungtynės buvo Šakiuose prieš Telšių „Telšius“- jos baigėsi rezultatu 96:65 „Vytis“ naudai. P.Beliavičius komandai pelnė net 22 taškus, pataikė šešis iš aštuonių mestų tritaškius metimus. E.Jezukevičius pridėjo 21 tašką, jis 10 kartų atkovojo kamuolį.

Po šio savaitgalio „Vytis“ sąskaitoje jau 31 pergalė ir vos trys pralaimėjimai. Šis rezultatas garantuoja, kad „Vytis“ komandai nereikės varžytis lygos pirmenybių atkrentamųjų varžybų aštuntfinalio turnyre – jie iškart keliaus į ketvirtfinalį. Ši padėtis dar kartą patvirtina: „Vytis“ šiemet nusiteikę laimėti lygos čempionų titulą. Dėl šios priežasties į „talką“ komanda pasikvietė stiprų legionierių – buvusį Kauno „Žalgirio“ žaidėją T.Watsoną.     

Derybos su šiuo krepšininku vyko jau nuo praėjusios vasaros. Tikima, kad naujasis legionierius suteiks komandai solidumo ir pasitikėjimo jėgomis. Ypač dideliems žmonėms – tiek žaisdamas kartu su jais, tiek dalindamas jiems patarimus. Pagrindinis Traviso ginklas - geležinės užtvaros ir atkovoti kamuoliai.

Krepšininkas vilkės marškinėlius, pažymėtus 35-uoju numeriu, ir jau praėjusį savaitgalį debiutavo „Vytis“ komandoje. 

„VYTIS“ ŽYGIUOJA BE PRALAIMĖJIMŲ

Praėjusį savaitgalį Šakių „Vytis“ Nacionalinės krepšinio lygos pirmenybėse iškovojo dar dvi pergales. Šakiečiai su 29 pergalėmis ir vos trimis pralaimėjimais yra vienvaldžiai lygos lyderiai.

Išvykoje Mažeikiuose „Vytis“ krepšininkai nepasigailėjo aikštės šeimininkų ir įveikė juos rezultatu 74:83. Tarp „Vytis“ žaidėjų pasižymėjo G.Radzevičius (pelnė 18 taškų, septynis kartus atkovojo kamuolį), P.Beliavičius (pelnė 13 taškų, aštuonis kartus atkovojo kamuolį) ir M.Užupis (pelnė 13 taškų).

O savoje aikštėje Šakiuose „Vytis“ nepagailėjo ir svečių iš Vilniaus – įveikė „Perlo“ komandą rezultatu 81:69. Šiose rungtynėse A.Pukelis pelnė 19 taškų, septynis kartus atkovojo kamuolį. E.Jezukevičius pelnė 16 taškų, kamuolį taip pat atkovojo septynis kartus.

Po šių pergalių „Vytis“ ir toliau duoda visiems suprast: 29 pergalės ir vos trys pralaimėjimai yra tvirta paraiška tapti lygos čempionais. Ar taip yra iš tikrųjų, parodys ateinantis savaitgalis: vasario 9 d. „Vytis“ laukia rungtynės Šakiuose prieš Telšių „Telšius“, o vasario 10 d. išvykoje prieš Jonavos „Jonavą“. 

„VYTIS“ NUKENKSMINO ARTIMIAUSIUS PERSEKIOTOJUS

Praėjusį savaitgalį Šakių „Vytis“ laimėjo abejas Nacionalinės krepšinio lygos pirmenybių rungtynes. Šįkart – prieš artimiausius persekiotojus turnyrinėje lentelėje. Ir išlieka lygos lyderiu.

Smagiausiai šakiečiams baigėsi rungtynės prieš antroje vietoje esančius Marijampolės  „Sūduva – Mantinga“ krepšininkus: jos baigėsi rezultatu 107:75 „Vytis“ naudai. Aikštėje tiesiog šėlo G.Radzevičius: jo sąskaitoje 29 taškai, penki rezultatyvūs perdavimai ir šešis kartus atkovotas kamuolys. Š.Vingelis pridėjo 17 taškų, taiklūs buvo trys jo mesti tritaškiai metimai iš penkių.

Kiek labiau įtemptos buvo rungtynės išvykoje prieš Šilutės „Šilutę“: jos baigėsi rezultatu 71:74 „Vytis“ naudai. Ir šiose rungtynėse nesulaikomas buvo G.Radzevičius: jo sąskaitoje 28 taškai, trys taiklūs tritaškiai metimai iš keturių ir net 16 kartų atkovotas kamuolys. B.S.Wanamaker sąskaitoje – 13 taškų, keturis kartus atkovotas kamuolys.

Po šio savaitgalio „Vytis“ sąskaitoje jau 27 pergalės ir vos trys pralaimėjimai bei tvirta lygos pirmenybių lyderio pozicija. Artimiausią savaitgalį planuojamos dar dvejos rungtynės: vasario 2 d. Šakiuose prieš Vilniaus „Perlą“, vasario 3 d. išvykoje prieš Mažeikių „Erelius“.  

DAR VIENAS PERGALINGAS „VYČIO“ SAVAITGALIS

Praėjusį savaitgalį Šakių „Vytis“ iškovojo dar dvi Nacionalinės krepšinio lygos pirmenybių pergales. Šakiečiai ir toliau tvirtai lyderiauja lygos turnyrinėje lentelėje. Artimiausią savaitgalį jie susikaus su artimiausiais persekiotojais – Šilutės ir Marijampolės krepšininkais.

Nors ir po įtemptos kovos, tačiau rezultatu 77:79 Šakių „Vytis“ išvykoje įveikė Joniškio „Delikateso“ krepšininkus. R.Juknevičius komandai pelnė 18 taškų, penkis kartus atkovojo kamuolį ir atliko penkis rezultatyvius perdavimus. G.Radzevičius pridėjo 14 taškų, jis 10 kartų atkovojo kamuolį.

Na o rungtynės Šakiuose prieš Kauno KTU komandą buvo gerokai lengvesnės – jos baigėsi rezultatu 98:82 šakiečių naudai. Šįkart G.Radzevičius komandai pelnė 17 taškų, šešis kartus atkovojo kamuolį. M.Užupis, R.Juknevičius ir A.Majauskas pelnė po 15 taškų.

Po šio savaitgalio „Vytis“ sąskaitoje jau 25 pergalės ir vos trys pralaimėjimai, ir tvirta lygos lyderių pozicija. Artimiausią savaitgalį šakiečiai susikaus su artimiausiais lygos turnyrinės lentelės persekiotojais: sausio 26 d. išvykoje prieš Šilutės „Šilutę“, sausio 27 d. savoje aikštėje prieš Marijampolės „Sūduva – Mantinga“ komandą.

Šakių „Vytis“ praėjusią savaitę turėjo galimybę išbandyti jėgas prieš vieną iš Lietuvos krepšinio lygos komandų – Prienų – Birštono „Vytautą“. „Vytis“ dalyvavo „Big Baller Brand Challenge Games“ krepšinio turnyre, tačiau varžybas rezultatu 89:93 pralaimėjo. B.Wanamaker ir M.Užupis pelnė po 13 taškų.

PERGALĖ LIETUVOS DZIUDO ČEMPIONATE

Sausio 19-20 dienomis Kėdainiuose vyko Lietuvos atviras dziudo čempionatas, kuriame sporto klubui „Audra“ bei JKSC atstovavo šeši sportininkai. Šiuo čempionatu buvo siekiama išsiaiškinti stipriausius respublikos sportininkus jaunių (U-18) ir jaunučių (U-16) amžiaus grupėse, sudarysiančius LR jaunių rinktinę ir Europos bei Pasaulio jaunių čempionato kandidatus, artimiausią jų pamainą.

Šįkart į čempionatą vyko rajono atstovai Ignas Žekonis, Adolfas Preisas, Marius Juočiūnas, Karolina Saukaitytė, Vakaris Saukaitis ir Augis Povilaitis. Deja, fortūna lydėjo tik vieną iš jų - Karoliną Saukaitytę. Ji tapo čempione ir pasipuošė aukso medaliu U-18 amžiaus grupėje.

Adolfas Preisas ir Marius Juočiūnas kovojo dėl bronzos medalio, tačiau priešininkai pasirodė stipresni, tad jiems atiteko penktosios vietos. Kiti sportininkai pasirodė gerai. Norint dalyvauti šiame čempionate sportininkai turėjo turėti ne mažesnį kaip 3 kuy (žalią diržą).

Sportininkus varžyboms paruošė Šakių sporto klubo „Audra“ trenerė ir JKSC mokytoja Neringa Žebrauskienė. 

NAUJUS METUS „VYTIS“ PRADĖJO PERGALINGAI

Pirmąjį naujų metų savaitgalį Šakių „Vytis“ krepšininkai iškovojo dar dvi pergales Nacionalinės krepšinio lygos pirmenybėse. Lygos lyderiai taip dar kartą patvirtino – šiemet jų tikslas laimėti lygos pirmenybes. Be to, „Vytis“ krepšininkai ruošiasi tapti ir garsiųjų Ballų realybės šou dalyviais – dalyvaus komerciniame šiam šou sukurtame krepšinio turnyre.

Abiem komandoms – varžovėms Šakių „Vytis“ pirmąjį metų savaitgalį nesuteikė jokių vilčių laimėti – dvejos rungtynės baigėsi bendru 67 taškų „pliusu“.

Didžiausią skirtumą „Vytis“ pasiekė rungtynėse prieš Mažeikių „Erelius“- varžybos baigėsi rezultatu 102:62 šakiečių naudai. G.Radzevičius pelnė 20 taškų, Š.Vingelis – 16 taškų.

Varžybos Palangoje prieš vietos „Palangą“ taip baigėsi solidžiu skirtumu – varžybas „Vytis“ laimėjo rezultatu 101:74. E.Jezukevičius pelnė 21 tašką, keturis kaus atkovojo kamuolį. G.Radzevičius pridėjo 18 taškų, šešis kartus atkovojo kamuolį.

Po šio savaitgalio „Vytis“ sąskaitoje jau 23 pergalės ir vos trys pralaimėjimai. Nacionalinės krepšinio lygos šio sezono lyderiai jau sausio 19 d. savoje aikštėje susikaus su Kauno KTU krepšininkais, o sausio 20 d. vyks į Joniškį varžytis su vietos „Delikatesu“. Be to, „Vytis“ krepšininkų dar laukia ir komercinis krepšinio turnyras – jie taip pat dalyvaus garsiajame amerikiečių Balų realybės šou.

PRAĖJUSIUS METUS „VYTIS“ UŽBAIGĖ PERGALINGAI

Paskutinėse praėjusių metų rungtynėse Šakių „Vytis“ iškovojo dar dvi pergales Nacionalinės krepšinio lygos pirmenybėse ir toliau tvirtai pirmauja lygos turnyrinėje lentelėje.

Abejas paskutines praėjusių metų rungtynes Šakių „Vytis“ užbaigė solidžiomis pergalėmis. Savoje aikštėje „Vytis“ rezultatu 99:65 sutriuškino Telšių „Telšių“ krepšininkus. M.Užupis žaidė įspūdingai: pelnė 27 taškus, pataikė visus penkis mestus tritaškius metimus. G.Rudzevičius pridėjo dar 17 taškų ir šešis kartus atkovojo kamuolį.

Ne ką prastesnė pergalė iškovota ir Vilniuje: rezultatu 86:57 sutriuškinta ir vietos „Perlo“ ekipa. E.Jezukevičius pelnė 25 taškus, septynis kartus atkovojo kamuolį. A.Pukelio sąskaitoje – 13 taškų ir 10 sėkmingų dvikovų po abiem krepšiais.

Pirmosiose naujų metų rungtynės „Vytis“ išbandys jėgas su Palangos „Palangos“ ekipa (išvykoje) sausio 4 d. ir su Mažeikių „Erelių“ ekipa (sausio 6 d.) Šakiuose.

2017 metus „Vytis“ užbaigė turėdamas 21 pergalė ir vos tris pralaimėjimus. Tai komandai garantavo tvirtą Nacionalinės krepšinio lygos lyderio poziciją.

ATVIRAS KALĖDINIS DZIUDO TURNYRAS ŠAKIŲ SPORTO KLUBE „AUDRA“

Gruodžio 21d. Šakių sporto klube „Audra“ vyko atviras kalėdinis dziudo turnyras, kuriame dalyvavo svečiai iš Marijampolės ir Kauno. Susirinko per 50 sportininkų. Šio turnyro tikslas populiarinti dziudo sporto šaką tarp moksleivių, kelti sportuojančiųjų meistriškumą ir palaikyti draugiškus santykius su kitais sporto klubais.

Sveikinimo žodį susirinkusiems tarė sporto klubo „Audra“ prezidentė Gintarė Bubnytė - Smirnovienė, taip pat dziudo sporto trenerė - mokytoja Neringa Žebrauskienė, kuri ir atidarė kalėdinį dziudo turnyrą.

Rugsėjo - gruodžio mėnesiais klubas vykdė neformaliojo vaikų švietimo programas, tad turnyre dalyvavo ir kovos menų programos visų grupių dalyviai, kur visi norintys galėjo išbandyti savo jėgas ne tik tarpusavyje, bet ir su sportininkais iš kitų sporto klubų.

Dziudo turnyras buvo atidarytas sporto klubo auklėtinių pasirodymu. Varžybos prasidėjo mažiausiųjų kovomis. Jautėsi įtampa ir girdėjosi palaikymo šūksniai, nes tai buvo pirmosios pradedančiųjų grupės vaikų varžybos. Pirmąsias prizines vietas skirtingose svorio kategorijose iškovojo Tajus Kazlauskas (22kg), Danielius Murauskas (27kg), Adomas Ūsas (34kg), antrosios vietos atiteko Danieliui Duobai (22kg), Danieliui Žilioniui (27kg) ir Elijui Venckūnui (34kg), o trečiosios vietos - Gustui Kazlauskui (27kg) ir Mykolui Prapuoleniui (34kg). Estelai Stankaitytei (30kg) atiteko pirmoji vieta.

Mergaičių tarpe puikiai pasirodė Karolina Saukaitytė (44kg) ir Gintarė Ambrazevičiūtė (57kg) – jos pasipuošė aukso medaliais.

Vaikinų tarpe savo svorio kategorijose pirmosiomis vietomis džiaugėsi Adolfas Preisas (38 kg), Vakaris Saukaitis (60 kg), Mantas Stanaitis (73 kg). Sidabro medalius iškovojo Edvinas Klimovas (24 kg), Juozas Bastys (27 kg), Rokas Kažėmikaitis (30 kg), Adas Kazlauskas (38 kg), Ignas Žekonis (55kg), Dovas Stankaitis (35 kg), Deimantas Lažauninkas (34 kg), Augis Povilaitis (66 kg), Donatas Klimovas (73 kg). Ir garbingos trečiosios vietos atiteko Modestui Kluoniui (+34 kg), Nojui Dražbai (27 kg), Lukui Tamuliui (55 kg), Augustui Stonkui (34 kg), Aronui Klimašauskui (73 kg), Mariui Juočiūnui (81 kg).

Lapkričio mėnesį kovos menų užsiėmimų dalyviai laikė balto diržo (6 KYU) egzaminą, tad prieš apdovanojant turnyro nugalėtojus, visiems išlaikiusiems egzaminą sportininkams Šakių JKSC dziudo imtynių mokytoja Neringa Žebrauskienė įteikė išlaikyto diržo pažymėjimus ir budo pasus. Visi varžybų dalyviai buvo apdovanoti medaliais, diplomais ir prizais.

Šiuo kalėdiniu turnyru užbaigtos šių metų neformaliojo vaikų švietimo vykdytos programos ir kviečiami visi moksleiviai registruotis į kitais metais vėl vyksiančias kovos menų ir treniruoklių salės užsiėmimų programas.  

ŠAKIUOSE VYKO ATVIRAS GRAPPLING IMTYNIŲ ČEMPIONATAS

Gruodžio 17 d. Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centre vyko Šakių atviras grappling imtynių čempionatas, organizuotas Šakių sporto klubo „Audra“ kartu su Lietuvos graplpingo federacija. Šiame čempionate dalyvavo sportininkai iš Radviliškio, Pabradės, Utenos, Švenčionių, Pakruojo, Ukmergės, Kauno, Jonavos, Vilniaus, Šakių ir Lenkijos. Viso 105 sportininkai.

Grapplingas – imtynių rūšis, susiformavusi iš kelių kovinio sporto imtynių rūšių: dziudo, sambo, braziliško džiuditsu ir kitų imtynių, kurių esmė - priversti priešininką pasiduoti fiksuojant skausmingu veiksmu. Varžybų atidarymo ceremonijos metu žodį tarė LR Seimo narys, LR Seimo Jaunimo ir Sporto komisijos pirmininkas Kęstutis Smirnovas, Jaunimo kūrybos ir sporto centro direktorė Roma Paškevičiūtė, Lietuvos grapplingo federacijos direktorius Adrijus Kupstas, Šakių sporto klubo “Audra” steigėjas Algirdas Kazlauskas ir UAB “Gulbelė” direktorius Arūnas Tarnauskas.

Šakiams atstovavo gausus dviejų sporto klubų „Audra“ ir „Ošimas“ sportininkų būrys. Imtynininkai pasirodė puikiai. U-10 berniukų amžiaus grupėje, svorio kategorijoje iki 33 kg, antrąją vietą užėmė Haris Gustaitis („Ošimas“). U-12 berniukų amžiaus grupėje penkiose svorio kategorijose prizines vietas užėmė 5 sporto klubo „Ošimas“ sportininkai: Mantas Janušis (36 kg) ir Vygaudas Kaušius (42 kg) pasipuošė aukso medaliais; Nedas Rinkevičius (33 kg) ir Eimantas Šimkaitis (36 kg) užėmė antrąsias vietas ir Pijus Moleikaitis (39 kg) iškovojo trečiąją vietą.

U-14 vaikinų amžiaus grupėje pirmosios vietos atitieko Ignui Žekoniui („Audra“), Tomui Mulvinskui („Ošimas“), Arnui Šimkaičiui („Ošimas“). Antrosios vietos: Lukui Tamuliui („Audra“), Deividui Sruoginiui („Ošimas“), Pijui Bataičiui („Ošimas“). Trečiosios garbingos vietos atiteko Vygantui Ežerskiui („Ošimas“) ir Nojui Bataičiui („Ošimas“).

U-16 vaikinų tarpe pirmąsias vietas iškovojo Augis Povilaitis („Audra“), Antanas Petravičius („Ošimas“) ir Arnas Eidukaitis („Ošimas“). Antrosios vietos – Mariui Juočiūnui („Audra“) ir Vilmantui Visockui („Ošimas). Trečioji vieta – Viliui Naujokui („Ošimas“).

U-18 vaikinų tarpe puikius rezultatus pademonstravo du sporto klubo „Audra“ sportininkai: Modestas Merkevičius (60 kg) ir Linas Sniečkus (+80 kg), bei antrąją vietą užėmęs Robertas Gruodis  (+80 kg), sporto klubo „Ošimas“ sportininkas.

Ir vis tik čempionate nepralenkiamos buvo sporto klubo „Ošimas“ sportininkės Jurita Janušytė, Benita Eidukytė, Auksė Kaušiūtė, Ieva Juškaitė, užėmusios pirmąsias vietas skirtingose svorio kategorijose. Antromis vietomis džiaugėsi Vakarė Eidukaitytė ir Brigita Sruoginytė, bei trečiąsias vietas užėmusios Emilija Andrijauskaitė, Ieva Smirnovaitė ir Evelina Masaitytė.

Absoliučiu Šakių atviro grappling imtynių čempionato nugalėtoju tapo Vilniaus kovos menų centro „Smauglys“ imtynininkas Tomas Smirnovas.

Nugalėtojai buvo apdovanoti taurėmis, medaliais ir diplomais, prizininkai – atitinkamo laipsnio medaliais ir diplomais. Apdovanojimus įteikė Šakių rajono meras Edgaras Pilypaitis. Sportininkus varžyboms paruošė Šakių sporto klubų „Audra“ ir „Ošimas“ treneriai: Neringa Žebrauskienė ir Vytautas Smirnovas. 

DAR DVI SOLIDŽIOS PERGALĖS „VYTIS“ SĄSKAITOJE

Pastarasis savaitgalis dar dviem pergalėmis papildė Šakių „Vytis“ pergalių kraitelę Nacionalinės krepšinio lygos pirmenybėse. Su 19 pergalių ir vos trimis pralaimėjimais „Vytis“ komanda tvirtai pirmauja lygos pirmenybėse.

Abejos praėjusio savaitgalio rungtynės baigėsi solidžia persvara „Vytis“ krepšininkų naudai. Savoje aikštėje rezultatu 81:68 šakiečiai nugalėjo Klaipėdos „Neptūnas – Akvaservis“. M.Užupis nugalėtojams pelnė 18 taškų, pataikė keturis iš septynių mestų tritaškius metimus. A.Pukelis (net 12 kartų atkovojo kamuolį) ir E.Jezukevičius pridėjo dar po 14 taškų.

Solidžia persvara baigėsi ir rungtynės Jonavoje prieš vietos „Jonavos“ krepšininkus (šios komandos gretose debiutavo buvęs „Vytis“ žaidėjas D.Redikas)- rezultatu 74:91 nugalėjo „Vytis“. G.Radzevičius nugalėtojams pelnė 18 taškų, 10 kartų atkovojo kamuolį. P.Beliavičius pelnė 16 taškų, pataikė keturis iš aštuonių mestų tritaškius metimus.

Artimiausią šventinį Kalėdų savaitgalį „Vytis“ krepšininkai ilsėsis. O paskutinės šiemet jų rungtynės planuojamos gruodžio 29 d. išvykoje prieš Vilniaus „Perlas“ komandą, ir savoje aikštėje gruodžio 30 d. prieš Telšių komandą. 

KALĖDINĖS ŠTANGOS SPAUDIMO VARŽYBOS

Gruodžio 12 d. Šakių sporto klubo „Audra“ treniruoklių salėje vyko tradicinės kalėdinės „Štangos spaudimo“ varžybos, kuriose dalyvauti galėjo visi norintys klubo sportininkai. Varžybos asmeninės, o varžybų nugalėtojai ir prizininkai buvo išaiškinti pagal WILKS lentelės koeficientą.

Varžybų dalyviai varžėsi keturiose amžiaus grupėse. Tarp merginų šauniai pasirodė Indrė Povilaitytė, iškėlusi 40 kg, kuriai ir atiteko pirmoji vieta. Karolina Drebulytė, iškėlusi 28,5 kg, iškovojo antrąją vietą.

Jaunių iki 16 metų amžiaus grupėje nugalėtoju tapo Mantas Bacevičius (įveikė 72,5 kg štangą), sidabras atiteko Edgarui Irniui (įveikė 67,5 kg svorį), bronzos medaliais pasipuošė Evaldas Ježauskas (87,5 kg štanga) ir Ignas Sutkus (60 kg štanga).

Jaunimo iki 18 metų amžiaus grupėje nugalėtoju tapo Justas Knezevičius (įveikė 75 kg svorį), sidabro medaliu pasipuošė Edvinas Balsaitis (75 kg svoris), bronza – Deimantas Čekauskas (50 kg svorio štanga).

Suaugusiųjų (vyresni nei 18 metų) grupėje aukso medalį iškovojo Tomas Jakas, iškėlęs 115 kg svorio štangą. Jis tapo ir absoliučiu varžybų nugalėtoju. Varžybų nugalėtojai buvo apdovanoti taurėmis, medaliais ir prizais su klubo simbolika. Absoliučiam nugalėtojui skirtas specialus prizas.

Visus varžybų dalyvius treniruoja trenerė Aušra Bondarenko. 

ŠAKIEČIUI – DZIUDO TURNYRO BRONZA

Gruodžio 8 d. Alytuje vyko IV tarptautinis dziudo turnyras Aldui Baranauskui (Lietuvai prieš 25-erius metus laimėjusiam pirmąjį Europos čempiono titulą) atminti. Varžybose dalyvavo sportininkai ne tik iš Lietuvos, bet ir svečiai iš Lenkijos, Latvijos ir Baltarusijos.

Į šį turnyrą perglių siekti vyko ir Šakių sporto klubo „Audra“, JKSC sportininkai. Geriausiai sekėsi Vakariui Saukaičiui. Nors Vakaris ir pralaimėjo kovą dėl išėjimo į finalą, jam teko kovoti dėl brondzos medalio. Gražiu metimu sportinkui atiteko garbinga III vieta. Nedaug trūko iki medalio Joriui Lebedžinskui ir Dovui Stankaičiui.

Šio turnyro tikslas – populiarinti ir kelti dziudo sporto šakos prestižą Lietuvoje ir tarptautiniu lygiu; kelti sportuojančių asmenų, klubų, rinktinių sportininkų, trenerių meistriškumą; palaikyti draugiškus, profesionalius santykius su Lietuvos ir užsienio sporto klubais.

Sportininkus varžyboms paruošė Šakių JKSC, Šakių sporto klubo „Audra“ dziudo sporto trenerė - mokytoja Neringa Žebrauskienė. 

„VYTIS“ NAMŲ SIENOS PADĖJO TIK IŠ DALIES

Praėjusį savaitgalį Šakių „Vytis“ savoje aikštėje žaidė dvejas Nacionalinės krepšinio lygos pirmenybių rungtynes.  Nors iš jų laimėjo tik vienerias, lygos lyderio statuso komanda neprarado.

Gruodžio 8 d. savoje aikštėje Šakių „Vytis“ rezultatu 91:73 nugalėjo Kauno „Žalgiris – 2“ komandą. M.Užupis nugalėtojams pelnė 18 taškų, penkis kartus atkovojo kamuolį. E.Jezukevičius pridėjo 16 taškų.

Na o gruodžio 9 d. savos sienos „Vytis“ komandai nepadėjo – rezultatu 84:86 teko pripažinti svečių iš Šilutės pranašumą. „Vytis“ komandai B.S.Wanamaker pelnė 25 taškus, atliko šešis rezultatyvius perdavimus. G.Rudzevičius pridėjo 17 taškų, septynis kartus atkovojo kamuolį.

Nors „Vytis“ ir patyrė trečią šį pirmenybių sezoną pralaimėjimą, tai netrukdo komandai toliau būti tvirtu lygos lyderiu (šakiečių sąskaitoje – 17 pergalių). Artimiausią savaitgalį „Vytis“ laukia dar dvejos rungtynės: gruodžio 15 d. išvykoje prieš Jonavos „Jonavą, o gruodžio 16 d. savoje aikštėje prieš Klaipėdos „Netūną – Akvaservis“. 

DŽIUDŽITSO VARŽYBOSE PALUOBIUOSE

Gruodžio 10 d. Paluobių daugiafunkcio centro sporto komplekse vyko atviros Šakių rajono džiudžitso parteryje varžybos. Varžybose puikiai pasirodė rajono sportininkai.

Pirmąsias vietas iškovojo: Nedas Rinkevičius, Deividas Baltusevičius, Skomantas Požaitis, Jurita Janušytė, Auksė Kaušiūtė, Emilija Andrijauskaitė, Robertas Gruodis, Pijus Moleikaitis, Vygaudas Kaušius, Rolskis Deividas, Matas Janušis, Kristijonas Kazlauskas, Šidlauskas Mantas, Haris Gustaitis, Tomas Mulvinskas, Erikas Bastys, Nojus Bataitis, Vilmantas Visockis, Vilius Naujokas, Erikas Bastys.

Antrąsias vietas iškovojo: Pijus Kaušius, Armandas Paškauskas, Mantas Onusaitis, Mantas Mulvinskas, Benita Eidikytė, Endriukaitis Vytenis, Vygantas Ežerskis, Deividas Sruoginis, Dalius Tamašauskas, Mantė Kravčenkaitė, Vakarė Eidukaitytė, Palubinskas Robertas, Dominykas Bliuvas.

Trečiąsias vietas iškovojo: Rolskytė Greta, Saulius Bikauskas, Eimantas Šimkaitis, Aivaras Gustas, Markas Bataitis, Valys Lukas, Gintaras Valionis, Emilis Jurkšaitis, Sutrinavičius Rokas, Petrulevičius Karolis, Dovydas Kardauskas, Antanas Kriščiūnas, Luka Sakalauskaitė, Rytis Povilaitis, Abraitis Justas, Gustas Aurimas.

Šios projektinės džiudžitso varžybos pritraukė daug rajono moksleivių, kuriems buvo sudarytos sąlygos varžytis ne tik tarpusavyje, bet ir su Jurbarko rajono mokyklų šios sporto šakos naujokais. 

„VYTIS“ TOLIAU ŽYGIUOJA PERGALINGAI

Praėjusį savaitgalį Šakių „Vytis“ šio sezono Nacionalinės krepšinio lygos pirmenybėse „nukalė“ dar dvi pergales. Šakiečiai tolsta nuo visų kitų komandų ir užima jau tvirtą lygos lyderio poziciją.

Šakiečiai pergalingai rungtyniavo tiek namuose, tiek išvykoje. Savoje aikštėje Šakiuose „Vytis“ rezultatu 89:72 nugalėjo Kauno KTU komandą. P.Beliavičius komandai pelnė 19 taškų (pataikė penkis iš 10 mestų tritaškių); E.Jezukevičius pelnė 16 taškų.

Išvykoje Molėtuose taip pat iškovota pergalė – rezultatu 91:84 įveiktas vietos „Ežerūnas“. „Vytis“ komandai Š.Vingelis elnė 23 taškus (pataikė septynis iš 10 mestų tritaškių); G.Rudzevičius pelnė 18 taškų (aštuonis kartus atkovojo kamuolį).

Po praėjusio savaitgalio „Vytis“ sąskaitoje jau 16 pergalių ir tik du pralaimėjimai, ir tvirta lygos turnyrinės lentelės lyderių pozicija. Artimiausią savaitgalį „Vytis“ susikaus su dar dviem lygos komandomis. Abejos rungtynės vyks Šakiuose: gruodžio 8 d. į Šakius atvyks Kauno „Žalgiris – 2“, o gruodžio 9 d.- Šilutės „Šilutė“. Pastaroji šiuo metu lygoje yra antra, nuo „Vytis“ komandos atsilieka trimis pergalėmis. 

„OŠIMAS“ SPORTININKŲ LAIMĖJIMAI

Gruodžio 3 d. Šiauliuose vyko Lietuvos rytų kovos menų MMA čempionatas. Varžybose dalyvavo ir šakių sporto klubo „Ošimas“ sportininkai.

Šakių ju-jitsu sporto klubo „Ošimas“ atstovų pasiekimai savo amžiaus grupėse ir svorio kategorijose: Vygaudas Kaušius U-12 – I vieta; Deimantas Rolskis U-12 – II vieta; Robertas Gruodis U-18 – I vieta; Modestas Merkevičius U-18 – III vieta; Nedas Rinkevičius U-12 – IV vieta; Dovydas Kardauskas U-18 – IV vieta; Vilius Naujokas U-14 – III vieta; Marius Bagdonas (Suaugusiųjų grupė)- IV vieta; Marius Juočiūnas U-16 – II vieta; Eimantas Šimkaitis U-12 – III vieta. 

STALO TENISAS

Marijampolėje vyko stalo teniso varžybos. Jose dalyvavo ir Marijampolės profesinio rengimo centro Kudirkos Naumiesčio skyriaus atstovai.

Rajono atstovė Sandra Piliutytė varžybose iškovojo 1 vietą, o Oksana Norkaitytė – 2-ąją vieta. Nedaug iki 3-iosios vietos pritrūko Irmai Šuliauskaitei. Tos pačios mokyklos imtynininkė Eglė Bulotaitė vyko į varžybas pasisemti patirties. 

Na o lapkričio 29 d. Vilkaviškyje įvyko Alytaus regiono stalo teniso vaikinų ir merginų komandinės varžybos .Šiose varžybose Marijampolės PRC Kudirkos Naumiesčio skyriaus sportininkės Sandra Piliutytė ir Oksana Norkaitytė tapo 2 vietos prizininkėmis. Merginos buvo apdovanotos diplomais ir Alytaus regiono 2 vietos sportine taure. Na o sportinė taurė parkeliavo į Marijampolės PRC Kudirkos Naumiesčio skyrių.  

„VYTIS“ ANTRĄ KARTĄ PRALAIMĖJO MARIJAMPOLIEČIAMS

Šakių „Vytis“ Nacionalinės krepšinio lygos pirmenybėse praėjusį savaitgalį patyrė antrą pralaimėjimą šį sezoną. Tačiau laimėjo kitas savaitgalio rungtynes, ir išsaugojo tvirtą lygos turnyrinės lentelės lyderio poziciją.

Šakių „Vytis“ krepšininkai Marijampolėje antrą kartą šį sezoną stojo akistaton su vietos „Sūduva – Mantinga“. Rungtynės laikytos revanšinėmis, nes būtent šiai komandai šakiečiai iki tol buvo pralaimėję vienintelį kartą šį sezoną. Deja, revanšas nepavyko – rezultatu 81:67 rungtynes laimėjo marijampoliečiai. „Vytis“ komandai  M.Užupis pelnė 16 taškų, Š.Vingelis – 15.

Tačiau jau kitą dieną savoje aikštėje su kaupu laimėta prieš Tauragės komandą – rungtynių rezultatas 98:71 „Vytis“ naudai. Š.Vingelis (keturi taiklūs tritaškiai iš šešių) ir M.Užupis pelnė po 16 taškų; P.Beliavičius pelnė 15 taškų.

Po šio savaitgalio „Vytis“ sąskaitoje – 14 pergalių ir du pralaimėjimai bei tvirta lygos reguliariojo sezono lyderio pozicija. Artimiausią savaitgalį toliau vyks lygos pirmenybių antrojo rato varžybos. Jau gruodžio 1 d. „Vytis“ vyks į Molėtus kautis prieš vietos „Ežerūną“, o gruodžio 2 d. savoje aikštėje Šakiuose priims Kauno KTU komandą.    

„OŠIMAS“ PERGALĖS GRAPPLIMG ČEMPIONATE

11-25 d. Utenos daugiafunkciniame sporto komplekse vyko LIETUVOS ATVIRAS GRAPPLING IMTYNIŲ ČEMPIONATAS. Šakių s/k ,,Ošimo‘‘ sportininkai jame pasirodė puikiai.

Savo svorio kategorijose 1 vietas iškovojo ir tapo Lietuvos grappling imtynių čempionėmis Ieva Smirnovaitė, Auksė Kaušiūtė, Benita ir Evelina Eidikytės; savo svorio kategorijose 2 vietas iškovojo Greta Rolskytė, Vakarė Eidukaitytė ir tapo Lietuvos grappling imtynių prizininkėmis. Trečios savo svorio kategorijoje liko Emilija Andrijauskaitė, Miglė Peleckytė.

Tarp vaikinų savo svorio kategorijose 1 vietas iškovojo Vygaudas Kaušius, Ernestas Varankevičius, Lukas Sutkaitis, Deividas Sruoginis, Robertas Gruodis. Jie tapo Lietuvos grappling imtynių čempionais. 2 vietas savo svorio kategorijose iškovojo Tomas Mulvinskas, Arnas Eidukaitis; trečia vieta atiteko Antanui Petravičiui.

Visiems klubas ,,Ošimas'' dėkoja už palaikymą siekiant sportinių rezultatų.

„VYTIS“ IR TOLIAU MINDO VISUS VARŽOVUS

Praėjęs savaitgalis pažymėtas dar dviem Šakių krepšinio komandos „Vytis“ pergalėmis Nacionalinės krepšinio lygos pirmenybėse. Dukart per savaitgalį įveikę Joniškio „Delikateso“ komandą, šakiečiai dar labiau įsitvirtino lygos turnyrinės lentelės priekyje – jų sąskaitoje 13 pergalių ir tik vienas pralaimėjimas.

Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon NKL) rungtynėse Šakiuose „Vytis“ krepšininkai rezultatu 96:72 įveikė Joniškio „Delikatesą“. Edvinas Jezukevičius (6 atk. kam.) ir Gytis Radzevičius šiose rungtynėse pelnė po 20 taškų, Šarūnas Vingelis (7 rez. perd.) ir Aurelijus Pukelis (9 atk. kam.)- po 15 taškų.

Šakiečių pergale rezultatu 86:62 šių komandų dvikova baigėsi Joniškyje. „Vytis“ komandai Šarūnas Vingelis ir Karolis Babkauskas (11 rez. perd.) pelnė po 17 taškų, Paulius Beliavičius – 15 taškų.

Per visą klubo gyvavimo istoriją (įskaitant ir Regionų krepšinio lygoje rungtyniavus „Zanavyko“ vardu) tai bene pats geriausias (bent iki šiol) šakiečių sezonas. Šakiečiai ne tik lyderiai lygoje, bet ir ne vienas krepšininkas užima aukštas vietas atskirų geriausių, naudingiausių ir kitokių –iausių žaidėjų dešimtukuose.

Jau lapkričio 24 d. „Vytis“ krepšininkai pradės kovas antrajame lygos pirmenybių rate. Pirmasis varžovas – Marijampolės „Sūduva – Mantinga“. Būtent šiai komandai „Vytis“ pralaimėjo vienintelį kartą šį sezoną. Varžybos vyks Marijampolėje. O lapkričio 25 d. šakiečiai savoje aikštėje priims varžovus iš Tauragės krepšinio klubo.  

GRĮŽO SU MEDALIAIS

Lapkričio 18 dieną Šakių JKSC ir sporto klubo AUDRA septyni sportininkai dalyvavo XX Kauno raj. Užliedžių seniūnijos dziudo turnyre „Nevėžio taurė“.

Šiose varžybose geriausiai sekėsi Joriui Lebedžinskui (30 kg), kuris gražiais metimais iškovojo keturias pergales ir pasipuošė aukso – čempiono - medaliu. Vicečempionais tapo Edvinas Klimovas (25 kg), Rokas Kažėmėkaitis (30 kg) ir Antanas Tarnauskas (42 kg). Bronzos medaliai atiteko Nojui Dražbai (30 kg), Juozui Basčiui (30 kg) ir  Augustui Stonkui (38 kg).

Šis turnyras vyksta tradiciškai jau 20-tą kartą. Šakiečiai, kaip ir per kiekvienas varžybas, sukaupia visas jėgas ir kovoja iki paskutinio atokvėpio. Sportininkus varžyboms paruošė Šakių JKSC, Šakių sporto klubo „Audra“ dziudo sporto trenerė - mokytoja Neringa Žebrauskienė. 

ŠAKIŲ „VYTIS“ TĘSIA PERGALINGĄ ŽYGĮ

Šis savaitgalis Šakių krepšinio komandai „Vytis“ ir vėl buvo sėkmingas – komanda namuose įveikė Klaipėdos krepšininkus, o išvykoje – Jonavos komandą. Šakiečiai ir toliau išlieka lygos lyderiais.

Šakių „Vytis“ ir Klaipėdos „Neptūnas – Akvaservis“ komandų dvikova Šakiuose baigėsi rezultatu 85:76 Šakių krepšininkų naudai. Daugiausia taškų „Vytis“ komandai pelnė E.Jezukevičius – 18 (pataikė tris iš keturių tritaškių metimų, šešis kartus atkovojo kamuolį) ir A.Pukelis – 16 (12 kartų atkovojo kamuolį).

Pergalingai šakiečiai rungtyniavo ir išvykoje Jonavoje: „Jonavos“ komandą jie įveikė rezultatu 84:68. E.Jezukevičius pelnė net 31 tašką (šešis kartus atkovojo kamuolį), G.Radzevičius pridėjo 22 taškus (septynis kartus atkovojo kamuolį, pataikė tris iš keturių tritaškių metimų).

„Vytis“ krepšelyje šiuo metu jau 11 pergalių ir tik vienas pralaimėjimas. Šakiečiai įsitvirtino pirmoje Nacionalinės krepšinio lygos turnyrinės lentelės vietoje. Artimiausią savaitgalį „Vytis“ dukart susikaus su Joniškio „Delikatesu“: lapkričio 17 d. Šakiuose, lapkričio 18 d. išvykoje Joniškyje.

Aurimo Jasilionio treniruojamas „Vytis“ šį sezoną žaidžia stipriausiai per visą klubo gyvavimo istoriją. Vidutiniškai po 91,5 taško pelnantis Šakių klubas lygoje pirmauja pagal rezultatyvumą, o jo varžovai sugeba pelnyti 66,9 taško. „Vyčio“ fiksuojama devynių pergalių seriją yra ilgiausia NKL pirmenybėse šį sezoną. Tikslas aiškus: šį sezoną „Vytis“ komanda bet kokia kaina sieks nugalėti Nacionalinės krepšinio lygos pirmenybėse.

LIETUVOS DZIUDO ČEMPIONATE – TRYS ŠAKIŠKIŲ PERGALĖS

Lapkričio 4-5 dienomis Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centro salėje vyko Lietuvos mokinių jaunių, jaunučių ir vaikų dziudo čempionatas, kurį organizavo Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras ir Lietuvos dziudo federacija kartu su Šakių sporto klubu „Audra“. Dvi dienas vykusiose varžybose dalyvavo 500 pačių stipriausių jaunųjų dziudo sportininkų iš visos Lietuvos.  

Geriausiai čempionate tarp šakiečių pasirodė ir pirmąją vietą iškovojo Karolina Saukaitytė (44 kg), trečioji vieta atiteko Vakariui Saukaičiui (60 kg).Varžybų nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti atitinkamo laipsnio medaliais ir diplomais. Aukso medaliu pasipuošė ir buvusi Šakių sporto klubo „Audra“, JKSC sportininkė Aida Vasiliauskaitė (70 kg). Ji savo svorio kategorijoje buvo nepralenkiama.

Sportininkus varžyboms paruošė Šakių JKSC, Šakių sporto klubo „Audra“ dziudo imtynių mokytoja - trenerė Neringa Žebrauskienė.

Čempionato atidarymo ceremonijoje po sugiedotos Tautiškos giesmės sveikinimo žodžius varžybų dalyviams ir žiūrovams tarė LR seimo narys, LR Seimo Jaunimo ir Sporto komisijos pirmininkas Kęstutis Smirnovas, Šakių jaunimo kūrybos ir sporto cento direktorės pavaduotoja Rima Mozūraitienė, Šakių sporto klubo „Audra“  prezidentė Gintarė Bubnytė - Smirnovienė, Šakių jaunimo kūrybos sporto centro, Šakių sporto klubo „Audra“ mokytoja - trenerė Neringa Žebrauskienė bei Šakių sporto klubo „Audra“ steigėjas Algirdas Kazlauskas.

Varžybų organizatoriai dėkoja VšĮ Šakių greitosios medicinos pagalbos stoties darbuotojams už medicininę pagalbą varžybų metu.

„VYTIS“ VIS LABIAU ĮSITVIRTINA LYDERIO POZICIJOJE

Praėjusį savaitgalį Šakių „Vytis“ pratęsė pergalių seriją Nacionalinės krepšinio lygos pirmenybėse. Nors ir rungtyniavę išvykoje, „Vytis“ krepšininkai įveikė varžovus Kaune ir Šilutėje. Ir taip dar labiau įsitvirtino lygos lyderių pozicijoje. „Vytis“ komandai Marijus Užupis pelnė 25 taškus (6/9 dvit., 4/6 trit., 8 atk. kam.), Edvinas Jezukevičius pridėjo 19 taškų (7 atk. kam.), Gytis Radzevičius - 12 taškų.

Na o dieną prieš tai „Vytis“ mėgavosi ir pergale Kaune prieš vietos „Žalgiris – 2“ krepšininkus. Pergalę iš esmės nulėmė „Vytis“ krepšininkų spurtas – kėlinys laimėtas rezultatu 22:5. O visos rungtynės – rezultatu 87:67.

„Vytis“ komandai Aurelijus Pukelis (7/9 baudos, 7 atk. kam.) ir Edvinas Jezukevičius (6 atk. kam.) pelnė po 17 taškų, Gytis Radzevičius pridėjo 15 taškų (9 atk. kam., 4 rez. perd.).

Surinkę devynias pergales ir patyrę tik vieną pralaimėjimą, „Vytis“ krepšininkai po šio savaitgalio tapo vienvaldžiu lygos turnyrinės lentelės lyderiu: Marijampolės „Sūduva – Mantinga“ nuo „Vytis“ komandos atsilieka viena pergale. Jau artimiausią savaitgalį „Vytis“ turės progą tęsti pergalių seriją: lapkričio 10 d. Šakiuose šakiečiai susikaus su Jonavos „Jonava“, o lapkričio 11 d. jų laukia rungtynės Klaipėdoje prieš vietos „Neptūnas – Akvaservis“ krepšininkus.

Esama „Vytis“ situacija nacionalinės krepšinio lygos pirmenybėse – pirmas ir gana ryškus požymis, kad komanda tvirtai pasiryžusi laimėti šio sezono lygos pirmenybes. Toks tikslas komandai šiemet ir iškeltas. 

EUROPOS GRAPPLING IMTYNIŲ ČEMPIONATE

Spalio 28 d. Kauno rajone Garliavoje vyko Europos grappling imtynių čempionatas. Šakių ,,Ošimas'' ir ,,Audra'' sporto klubų atstovai pasirodė gerai, iškovojo ne vieną reikšmingą pergalę.

Na o Šakių „Ošimas“ sporto klubo atstovas Ernestas Varankevičius tapo ir absoliučiu Europos čempionu U-19 amžiaus grupėje tarp savo svorio kategorijos sportininkų

Puikiai savo amžiaus grupėse ir svorio kategorijose pasirodė ir kiti klubo ,,Ošimo'' sportininkai: Ieva Smirnovaitė laimėjo antrąją vietą, Ieva Juškaitė tapo nugalėtoja, Eglė Bulotaitė laimėjo antrąją vietą, Brigita Sruoginytė tapo nugalėtoja ir absoliučioje svorio kategorijoje užėmė antrąją vietą; Rokas Belevičius liko antras, Robertas Gruodis – trečias, Evelina Eidikytė ir Viktorija Judeikytė – trečios, Greta Rolskytė – trečia, Evelina Masaitytė – antra, Benita Eidikytė – antra, Antanas Petravičius – ketvirtas. Klubo ,,Audra“ sportininkas Sniečkus liko atras, Modestas Merkevičius – trečias, Marius Jočiūnas – antras, Mantas Stanaitis tapo nugalėtoju.

Absoliučioje svorio kategorijoje kovoje dėl čempionės diržo nepasisekė praėjusio sezono lyderei Auksei Kaušiūtei – ji kovą pralaimėjo.  

„VYTIS“ TAPO VIENVALDŽIU NACIONALINĖS KREPŠINIO LYGOS LYDERIU

Praėjusį savaitgalį Šakių „Vytis“ iškovojo dar dvi pergales Nacionalinės krepšinio lygos pirmenybėse. Surinkę septynias pergales ir patyrę vos vieną pralaimėjimą, „Vytis“ krepšininkai tapo vienvaldžiais lygos pirmenybių lyderiais.

Pergalingos, bet keistos „Vytis“ komandai buvo paskutinės praėjusio savaitgalio rungtynės Telšiuose. Rungtynes prieš Telšių „Telšius“ šakiečiai laimėjo rezultatu 76:51, tačiau tapo nemalonaus incidento liudininkais: baigiantis rungtynėms, priešininkų komandos žaidėjas Osvaldas Mačernis užsipuolė komandos draugą Tomą Domarką, ir galiausiai smogė jam kumščiu į veidą. Pastarasis griuvo aikštės vidutyje. Rungtynių arbitras O.Mačerniui skyrė diskvalifikacinę pražangą, jis nedelsiant buvo išvytas iš rungtynių. T.Domarkas daugiau aikštėje taip pat nepasirodė. Beprecedentį įvykį tirs ir įvertins lygos vadovybė.

„Vytis“ komandai tądien Aurelijus Pukelis (6 atk. kam.) ir Gytis Radzevičius (9 atk. kam.) pelnė po 12 taškų, Brianas Wanamakeris (10 atk. kam.) ir Edvinas Jezukevičius (7 atk. kam.)pelnė po 10 taškų.

Na o savoje aikštėje Šakiuose „Vytis“ rezultatu 84:69 nugalėjo Vilniaus „Perlo“ komandą. „Vytis“ krepšininkai pataikė 64 proc. dvitaškių (18/28), 43 proc. tritaškių (12/28) ir 67 proc. baudų (12/18). „Vytis“ komandai Marijus Užupis pelnė 18 taškų (4/6 trit., 5 atk. kam.), Edvinas Jezukevičius (6 atk. kam.) ir Šarūnas Vingelis pelnė po 13 taškų.

Po šių pergalių „Vytis“ tapo vienvaldžiu lygos turnyrinės lentelės lyderiu. Komandos sąskaitoje šešios pergalės ir vos vienas pralaimėjimas. Galimybė tęsti pergalingą žygį šakiečiai turės ir šį savaitgalį. Lapkričio 3 d. jų laukia rungtynės Kaune prieš vietos „Žalgiris – 2“ komandą; o lapkričio 4 d. laukia rungtynės Šilutėje prieš vietos „Šilutę“.

SĖKMINGAS ČEMPIONATAS ŠAKIŲ DZIUDO SPORTININKAMS

Spalio 22 d. Šakių JKSC vyko Šakių rajono atviras jaunių, jaunučių ir vaikų dziudo čempionatas. Šiame čempionate dalyvavo per 200 sportininkų iš įvairių Lietuvos miestų sporto mokyklų bei klubų (Vilniaus, Kauno, Plungės, Palangos, Gargždų, Šiaulių, Šilutės ir kt.) bei kaimyninių šalių.

Šakių JKSC – sporto klubui „Audra“ atstovavo didelis būrys sportininkų. Geriausiai sekėsi ir pirmąją vietą užėmė Ignas Žekonis(55kg), sidabro medalius iškovojo Karolina Saukaitytė (44 kg), Augis Povilaitis (66kg), trečiąsias vietas iškovojo ir bronzos medaliais pasipuošė Gintarė Ambrazevičiūtė (57kg), Marius Juočiūnas (81kg), Adas Kazlauskas (42kg), Vakaris Saukaitis (60kg).

Nuo medalio per žingsnelį liko: Juozas Bastys (27kg), Joris Lebedžinskas (30kg), Deimantas Lažauninkas (38kg), Adolfas Preisas (38kg), Mantas Bacevičius (66kg) ir Matas Kavaliauskas (+66kg).

Varžybose taip pat dalyvavo ir puikiai pasirodėbuvusi sporto klubo „Audra“ bei JKSC sportininkėAida Vasiliauskaitė, užėmusi I-ąją vietą 63kg grupėje.

Sportininkus varžyboms paruošė Šakių JKSC mokytoja ir sporto klubo „Audra“ trenerė Neringa Žebrauskienė.

GRAPPLING IMTYNĖSE ŠAKIEČIAI „ŠLAVĖ“ PERGALES

Spalio 15 d. Švenčionyse vyko Lietuvos mokinių grappling imtynių pirmenybės, kuriose dalyvavo ir Šakių rajono sportininkai. Lietuvos mokinių grappling imtynių pirmenybėse dalyvavo Šakių sporto klubų „Audra“ ir „Ošimas“ sportininkai. Jie visi tapo prizinių vietų nugalėtojais.

Pirmąsias vietas tarp merginų iškovojo Benita Eidikytė („Ošimas“), Ieva Smirnovaitė („Ošimas“), Brigita Sruoginytė („Ošimas“). Pirmąsias vietas vaikinų tarpe iškovojo: Ignas Žekonis („Audra“), Marius Juočiūnas („Audra“) ir Robertas Gruodis („Ošimas“). Antrąsias vietas merginų tarpe užėmė: Vakarė Eidukaitytė („Ošimas“), Evelina Masaitytė („Ošimas“), vaikinų tarpe – Vygaudas Kaušius („Ošimas“), Deivydas Sruoginis („Ošimas“), Rokas Belavičius („Ošimas“). Ant trečiosios vietos pakylos ir bronzos medaliais pasipuošė: merginų tarpe – Greta Rolskytė („Ošimas“), vaikinų tarpe: Augis Povilaitis („Audra“), Modestas Merkevičius („Audra“).

Dėl absoliutaus nugalėtojo vardo ir Švenčionių raj. mero taurės kovojo šakiškės sportininkės iš klubo „Ošimas“: Brigita Sruogytė ir Ieva Smirnovaitė. Nugalėtoja tapo Brigita Sruogytė. Nugalėtojai buvo apdovanoti diplomais, medaliais ir prisiminimo dovanomis.

Sportininkus varžyboms paruošė Šakių sporto klubų „Audra“ ir „Ošimas“ treneriai: Neringa Žebrauskienė ir Vytautas Smirnovas. 

„VYTIS“ TĘSIA PERGALINGĄ ŽYGĮ

Praėjusį savaitgalį Šakių „Vytis“ pratęsė pergalių seriją Nacionalinės krepšinio lygos pirmenybėse. Savoje aikštėje šakiečiai sutriuškino Palangos krepšininkus, o išvykoje įveikė ir Mažeikių „Erelius“.

Praėjusį savaitgalį Šakių „Vytis“ Nacionalinės krepšinio lygos pirmenybėse iškovojo dvi „saldžias“ pergales, įveikusi varžovus itin solidžiu skirtumu. Išvykoje šakiečiai rezultatu 84:52 nugalėjo Mažeikių „Ereliai“ krepšininkus. Aurelijus Pukelis komandai pelnė 16 taškų (6/9 dvit., 7 atk. kam.), Gytis Radzevičius pridėjo 12 (8 atk. kam.).

Na o savoje aikštėje Šakiuose „Vytis“ krepšininkai tiesiog mėgavosi kaudamiesi su Palangos krepšininkais – varžybos baigėsi rekordiniu šį sezoną skirtumu 114:59. Gytis Radzevičius pelnė 19 taškų (6/7 dvit., 2/2 trit., 4 atk. kam.), Aurelijus Pukelis pridėjo 15 taškų (5/5 dvit., 5/5 baudos, 5 atk. kam.).

Per šešerias šio sezono oficialias rungtynes „Vytis“ jau turi iškovojęs penkias pergales ir patyręs vienintelį pralaimėjimą.  Geras pelnytų ir praleistų taškų santykis „Vytis“ komandai leidžia mėgautis lygos lyderių vaidmeniu. Jau artimiausią savaitgalį šakiečių laukia dar dvejos rungtynės: spalio 27 d. savoje aikštėje prieš Vilniaus „Perlo“ komandą, o spalio 28 d. išvykoje prieš Telšių „Telšius“.

PIRMOJI „VYTIS“ ŠIO SEZONO NESĖKMĖ – NAMUOSE

Praėjusį savaitgalį (spalio 13-14 d.) Šakių „Vytis“ krepšininkai sužaidė dvejas šio sezono Nacionalinės krepšinio lygos rungtynes. Pralaimėję savoje aikštėje Marijampolės „Sūduva - Mantinga“ komandai, išvykoje šakiečiai įveikė Tauragės krepšininkus.

Šakių „Vyčio“ krepšininkai namuose tik per pratęsimą rezultatu 82:84 nusileido Marijampolės „Sūduva - Mantinga“ komandai. Šarūnas Vingelis pelnė 20 taškų (4/4 trit., 7 atk. kam.), Aurelijus Pukelis (6 atk. kam.) ir Edvinas Jezukevičius pridėjo po 12 taškų.

Na o kitą dieną išvykoje Šakių „Vytis“ rezultatu 92:77 nugalėjo Tauragės krepšininkus, kuriems tai buvo taip pat primoji nesėkmė. „Vyčio“ komandoje puikiu taiklumu pasižymėjo Marijus Užupis: per 28 minutes pelnė 27 taškus (2/2 dvit., 6/9 trit., 5/5 baudos), sugriebė 5 kamuolius, išprovokavo 4 pražangas ir surinko 31 naudingumo balą. Gytis Radzevičius pelnė 20 (8 atk. kam.).

Jau spalio 20 d. Šakių „Vytis“ Šakiuose varžysis su Palangos „Palanga“ krepšininkais, o spalio 21 d. vyks į Mažeikius kautis su vietos „Ereliais“.

Iš viso šį sezoną „Vytis“ sužaidė jau ketverias oficialias rungtynes. Su trimis pergalėmis ir vienu pralaimėjimu „Vytis“ kol kas antri lygoje, juos lenkia tik Šilutės komanda, dar nepatyrusi pralaimėjimo šį sezoną.

Iš jaunių dziudo žaidynių - su bronzos medaliais

Spalio 8 d. Kaune vyko Lietuvos jaunių dziudo žaidynės. Varžybose dalyvavo patys stipriausi Lietuvos dziudistai, turintys ne mažesnį kaip 4Kyu-oranžinį diržą. Pergalių siekti išvyko ir Šakių JKSC, Šakių sporto klubo „Audra“ sportininkai.

Lietuvos jaunių dziudo varžybos - tai sudėtinė kompleksinių sporto renginių dalis, kurių tiklsas yra rengti dziudo sportininkų pamainą Lietuvos olimpinei dziudo rinktinei, nustatyti miestų, rajonų, sporto mokyklų, klubų ir sporto centrų bei dziudo trenerių indėlį plėtojant dziudo sportą Lietuvoje.

Jau rugsėjo 27d., būrys dziudo sportininkų išvyko į Lietuvos Respublikos jaunių centro zonos varžybas Kaune, kurių metu į tolimesnį etapą, t.y. finalą, spalio 8d., pateko Karolina Saukaitytė (44kg) ir Linas Sniečkus (virš 90kg). Jie finalinėse varžybose savo svorio kategorijose iškovojo garbingas trečiąsias vietas, taip pasipuošdami bronzos medaliais.

Sportininkus varžyboms paruošė Šakių JKSC mokytoja  ir sporto klubo „Audra“ trenerė Neringa Žebrauskienė. 

ŠAKIŲ „VYTIS“ STARTAS LYGOJE – DVI PERGALĖS

Šakių krepšinio klubas „Vytis“ šį savaitgalį pradėjo dar vieną Nacionalinės krepšinio lygos sezoną. Gerai ikisezoninėse rungtynėse pasirodžiusi komanda sėkmingai startavo ir reguliariose sezono rungtynėse: įveikė Kauno KTU ir Molėtų „Ežerūnas“ komandas“. Abejose rungtynėse „Vytis“ krepšininkai pelnė ne mažiau 100 taškų.

Naujojo trenerio Aurimo Jasilionio vadovaujama komanda Kaune rezultatu 106:67 sutriuškino KTU krepšininkus. „Vyčio“ krepšininkai pataikė net 17 tritaškių iš 30 bandymų (56 proc.). Vienas Karolis Babkauskas smeigė 8 tolimus šūvius iš 13 (61 proc.). Karolis Babkauskas pelnė 24 taškus (8/13 trit., 9 rez. perd.), Aurelijus Pukelis pelnė 16 taškų (8/8 baudos, 9 atk. kam.), Edvinas Jezukevičius pelnė 13 taškų (9/9 baudos, 8 atk. kam.).

Na o pirmosios, startinės „Vytis“ komandos rungtynės savų žiūrovų akivaizdoje rezultatu 100:62 neturėjo vargo ir su Molėtų „Ežerūnu“. Pirmuosius „Vyčio“ taškus naujajame sezone tritaškiu pelnė Gytis Radzevičius. Šiose rungtynėse „Vytis“ vienu metu buvo pataikęs net 10 tritaškių iš 12 bandymų (81,8 proc.), tačiau antroje susitikimo pusėje tolimų šūvių pataikymas šiek tiek suprastėjo iki 58 proc. (14/24). Edvinas Jezukevičius pelnė 19 taškų (5/8 dvit., 3/4 trit.), Karolis Babkauskas (4 rez. perd.) ir Paulius Beliavičius pelnė po 12 taškų.

Kitas rungtynes „Vytis“ žais spalio 13-ąją dieną Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centre su Marijampolės „Sūduva - Mantinga“. O spalio 14 d. „Vytis“ krepšininkai vyks į Tauragę kautis prieš vietos krepšinio klubą.

„VYTIS“ PRALAIMĖJO IKISEZONINIO TURNYRO FINALE

Rugsėjo 22-24 d. Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centre vyko žinomo krepšininko M.Paulausko vardo krepšinio taurės turnyras. Jame rungėsi keturios Nacionalinės krepšinio lygos komandos. Šakių “Vytis” pralaimėjo finalo rungtynes ir užėmė antrąją vietą.

M.Paulausko vardo taurės turnyras šakiečiams buvo dar viena jėgų pasitikrinimo galimybė prieš netrukus prasidėsiantį eilinį Nacionalinės krepšinio lygos sezoną. Iki šiol “Vytis” ikisezoninėse rungtynėse jau buvo įveikę Kauno „Žalgirį-2“, „Palangą“, Vilniaus „Perlą“ ir „Jonavą“. Ir M.Paulausko taurės turnyre rungėsi finale, déjà – rezultatu 84:90 turėjo pripažinti Marijampolės „Sūduva - Mantinga“ komandos pranašumą. Šiose rungtynėse „Vytis“ komandai Šarūnas Vingelis pelnė 21 tašką (pataikė 5 iš 7 tritaškių), Karolis Babkauskas pridėjo 16 taškų.

Šio turnyro metu buvo pagerbtas ne vienas iš žinomiausių praeityje šalies krepšininkų M.Paulauskas, bet ir atiduota duoklė iš Griškabūdžio kilusiam dabartiniam šalies suaugusiųjų krepšinio rinktinės strategui Dainiui Adomaičiui. Jau buvusio krepšininko ir dabartinio trenerio 10 numeriu pažymėti marškinėliai prieš „Vyčio“ draugiškas rungtynes buvo iškelti į Šakių arenos palubes, šalie M.Paulausko 5 numeriu pažymėtų marškinėlių.

Krepšininko karjeros metu D.Adomaitis tris kartus laimėjo LKL pirmenybes ir vieną kartą – Eurolygos turnyrą. Tapęs treneriu, specialistas 2016 metais buvo išrinktas geriausiu LKL sezono treneriu. Nuo tų pačių metų pabaigos D.Adomaitis stojo prie Lietuvos rinktinės vairo ir jai vadovauja iki šiol.

Parengta pagal http://bcvytis.tv3.lt

EILINĮ SEZONĄ NKL ŠAKIŲ „VYTIS“ PRADĖJO PERGALINGAI

Šakių „Vyčio“ krepšinio komanda prieš prasidedant oficialiam NKL sezonui dalyvavimo draugiškame krepšinio turnyre.  Naujojo trenerio Aurimo Jasilionio vadovaujama komanda, šiemet jau turėsianti net tris šakietiško kraujo turinčius žaidėjus, dalyvavo keturių komandų turnyre Palangoje. Ir jį laimėjo.

Paskutinėse turnyro rungtynėse šakiečiai rezultatu 117:94 patiesė Vilniaus „Perlo“ ekipą. Iki tol šakiečiai įveikė Kauno „Žalgirį-2“ ir varžybų šeimininkę - „Palangą“.

Paskutiniame susitikime „Vytis“ pataikė 65 proc. dvitaškių (22/34), 51 proc. tritaškių (19/37) ir 76 proc. baudų metimų (16/21). Šarūnas Vingelis ir Aurelijus Pukelis varžybose pelnė po 22 taškus, Karolis Babkauskas – 15, Paulius Beliavičius -13, Marijus Užupis – 11.